O BÉBÉCARU


KOLEKCE 2017/2018

Během 50 let si portugalský výrobce Bébécar vybudoval pověst v navrhování a výrobě jedinečných produktů a inovativní péči o děti. Vyrábí výrobky s vysokou úrovní kvality a s důrazem na bezpečnost. S využitím nejnovějších technologií jsou tyto výrobky zcela vyvinuty a vyrobeny v Evropě.

Kolekce je vytvořena s cílem poskytovat perfektní řešení pro potřeby dětí a jejich rodičů, je skutečným odrazem mnohaletého úsilí o dokonalost a vytváří její přirozenou eleganci. Díky intenzívní práci na vývoji, s důrazem na detail a vysoce kvalitní tkaniny, se výrobky Bébécar dostaly na samou špičku.

ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ VZHLED

Bébécar nabízí výběr kočárku elegantního i sportovního vzhledu. Několik typů osvědčených podvozků s různými variantami kol, pevných van vyrobených z jedinečných materiálů, autosedaček a dalšího příslušenství – to vše umožňuje rodiči vybrat si kočárek podle svých potřeb i potřeb dítěte. Lze bez nadsázky říci, že Bébécar vám umožňuje zapojit do volby kočárku vaši fantazii a tuto vaši představu následně realizovat.

Kočárky Bébécar jsou vyráběny s uchycením nástaveb s názvem „Easylock“. Dva body k uchycení a čtyři opěrné body zajišťují stabilitu nástaveb na podvozku a umožňují snadnou manipulaci.

PODVOZKY DO MĚSTA I DO TERÉNU

Jedna z důležitých částí kočárku je podvozek. Všechny jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly jízdu dítěti i rodiči. Mnoho let vývoje a testování vedly výrobce k vývoji několika typů podvozků. Záleží jen na vašem výběru, v jakém terénu budete kočárek používat:

Do města jsou vhodné podvozky:
Ip-Op evolution, Ip-Op evolution AP, Hip Hop Tech, Stylo Class

Do terénu jsou vhodné podvozky:
Stylo AP a Stylo APS s bezdušovými prýžovými koly. Klasický, elegantní a nadčasový je podvozek Stylo Class. Podvozky Stylo AP, Stylo APS a Podvozky s označením "Evolution" mají dvojí nastavitelnou tuhost pružení.

Díky jednoduchému systému vanu, sportovní sedačku a autosedačku snadno upevníte na podvozek a stejně snadno sejmete.

 • 01. Vana Bobcot

  s měkkou matrací

 • 02. Vana Maxibob

  s měkkou matrací

 • 03. Vana I-BOB

  komfort pro dítě

 • 04. Vana Minibob

  s měkkou matrací

 • 05. Vana Bob XL

  s měkkou matrací

VANY BEBECAR 5 TYPŮ

Kočárky Bébécar jsou vyráběny s maximální péčí, aby zajistily pohodlí a správný vývoj dítěte. V jeho prvních měsících dítě nalezne odpočinek v pevné vaně a i rodiče mají stálý oční kontakt během tohoto období s dítětem Bébécar nabízí pět typů pevných van v mnoha barevných variantách. Ke každému podvozku je určen typ vany.

vana Bobcot – vnitřní rozměr 77x36 cm – se stříškou vyrobenou z několika vrstev textilií a větracím otvorem se síťkou v zadní části stříšky, nánožníkem a transportními uchy na přenášení uloženými na boku vany. Určena pro podvozky: Ip-Op evolution (kromě luxusní kolekce Privé), Ip-Op evolution AP, Stylo AP.

vana Maxibob – vnitřní rozměr 78x36 cm – vana s chromovými detaily na stříšce, nánožníkem a transportními uchy na přenášení uloženými na boku vany - určená pro podvozky Stylo Class.

vana I-BOB – vnitřní rozměr 76x33 cm – Vana je lehká, má pevnou základnu vyrobenou z expandovaného polypropylenu (EPP) v kombinaci s aluminiovými profily. Pevné dno vany vybaveno nastavitelnou větrací mřížkou. určená pro podvozky Hip-Hop Tech.

vana Minibob – vnitřní rozměr 75x34 cm – vana je lehká, má pevnou základnu vyrobenou z expadovaného polypropylenu (EPP) v kombinaci s aluminiovými profily. Pevné dno vany je vybaveno nastaitelnou větrací mřížkou. Je součástí setu Ip-Op EL a určena k podvozku Ip-Op Evolution z luxusní kolekce Privé.

vana Bob XL – vnitřní rozměr 77x36 cm – se stříškou s větrací síťkou v zadní části stříšky. Je určená pro podvozek Stylo APS. Vana Bob XL je také součástí setu Stylo XL, avšak nemé vštrací síťku ve stříšce.

 • 01. Sportovní sedačka

  Sportovní sedačku lze na podvozku otočit po směru i proti směru jízdy pro změnu výhledu dítěte. Součástí sportovní sedačky je odlehčená stříška a nánožník. Sportovní sedačky jsou schváleny pro použití od narození.

 • 02. Autosedačka

  Autosedačka Easymaxi 0+ je vyráběna v různých barevných odstínech. Bez použití adaptérů ji lze snadno zaklapnout na podvozek. Součástí autosedačky je stříška a nánožník (kromě setů, kde je součástí pouze stříška). Ve vozidle ji lze jednoduše uchytit pomocí pásů vozidla, případně pomocí základny Standard nebo Isofix.