O BÉBÉCARU


AKTUÁLNÍ KOLEKCE

Již přes 50 let portugalský výrobce Bébécar buduje pověst v navrhování a výrobě jedinečných produktů a inovativní péči o děti. Vyrábí výrobky s vysokou úrovní kvality a s důrazem na bezpečnost. S využitím nejnovějších technologií jsou tyto výrobky zcela vyvinuty a vyrobeny v Evropě.

Kolekce je vytvořena s cílem poskytovat perfektní řešení pro potřeby dětí a jejich rodičů, je skutečným odrazem mnohaletého úsilí o dokonalost a vytváří její přirozenou eleganci. Díky intenzívní práci na vývoji, s důrazem na detail a vysoce kvalitní tkaniny, se výrobky Bébécar dostaly na samou špičku.

ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ VZHLED

Bébécar nabízí výběr kočárku elegantního i sportovního vzhledu. Několik typů osvědčených podvozků s různými variantami kol, pevných van vyrobených z jedinečných materiálů, autosedaček a dalšího příslušenství – to vše umožňuje rodiči vybrat si kočárek podle svých potřeb i potřeb dítěte. Lze bez nadsázky říci, že Bébécar vám umožňuje zapojit do volby kočárku vaši fantazii a tuto vaši představu následně realizovat.

Kočárky Bébécar jsou vyráběny s uchycením nástaveb s názvem „Easylock“. Dva body k uchycení a čtyři opěrné body zajišťují stabilitu nástaveb na podvozku a umožňují snadnou manipulaci.

PODVOZKY DO MĚSTA I DO TERÉNU

Jedna z důležitých částí kočárku je podvozek. Všechny jsou navrženy tak, aby zpříjemňovaly jízdu dítěti i rodiči. Mnoho let vývoje a testování vedly výrobce k vývoji několika typů podvozků. Záleží jen na vašem výběru, v jakém terénu budete kočárek používat:

Díky jednoduchému systému vanu, sportovní sedačku a autosedačku snadno upevníte na podvozek a stejně snadno sejmete.

 • Vana Bébécar

  s měkkou matrací

  Vnitřní rozměry

VANY BÉBÉCAR

Kočárky Bébécar jsou vyráběny s maximální péčí, aby zajistily pohodlí a správný vývoj dítěte. V jeho prvních měsících dítě nalezne odpočinek ve vaně s pevnou základnou a i rodiče mají stálý oční kontakt během tohoto období s dítětem.

Bébécar nabízí několik typů pevných van v mnoha barevných variantách. Vany jsou opatřeny měkkou matrací a snímatelnou bavlněnou vložkou. Opěrka hlavičky je nastavitelná do čtyř poloh.

Dno vany je vyrobeno z expandovaného polypropylenu (EPP) v kombinaci s aluminiovými profily a má nastavitelnou větrací mřížku. Vana je také nastavitelná do polohy houpání.

Stříška je vyrobena z několika vrstev textilií. Kromě vany Maxibob má každá stříška v zadní části větrací otvor opatřený síťkou a úchyt ve stříšce pro přenášení vany. Vana Maxibob je k přenášení opatřena transportními uchy uloženými na boku vany.

Vanu Bébécar lze upevnit na zadní sedadlo v autě pomocí sady Kit SN-LA3 a dítě upoutat bezpečnostním pásem. Tento zádržný systém splňuje evropskou bezpečnostní normu ECE R44/04.

Ke každému podvozku je určen typ vany, jak znázorňuje aktuální kolekce.

 • Sportovní sedačka

  Sportovní sedačku lze na podvozku otočit po směru i proti směru jízdy pro změnu výhledu dítěte. Součástí sportovní sedačky je odlehčená stříška a nánožník. Sportovní sedačky jsou schváleny pro použití od narození.

 • Autosedačka

  Autosedačka Easymaxi 0+ je vyráběna v různých barevných odstínech. Bez použití adaptérů ji lze snadno zaklapnout na podvozek. Součástí autosedačky je stříška a nánožník (kromě setů, kde je součástí pouze stříška). Ve vozidle ji lze jednoduše uchytit pomocí pásů vozidla, případně pomocí základny Standard nebo Isofix.